Line 981
12 Dec 2021
Kopernikusstraße
-
- Baumschulenweg - Bahnhof - Zentrum - Prager Straße -
Spitzkrug / Booßen
Signs and symbols | Zeichenerklärung | Objaśnienia
- Tariff zone | Tarifbereich | Obszar taryfowy A VBB-Wabe 5973 B VBB-Wabe 6073
- ▼ stops only towards | hält nur in Richtung | tylko w kierunku ➜ Spitzkrug
- ▲ stops only towards | hält nur in Richtung | tylko w kierunku ➜ Kopernikusstraße
- □ ◻ light written stops are not served by all journeys | dünn geschriebene Haltestellen werden nicht von allen Fahrten bedient | przystanki pisane cienkie są tylko obsługiwane przez niektórych przejazdy
- ♿ step-free accessible at designated stops | stufenloser Zugang an den gekennzeichneten Stationen | przystosowany dla niepełnosprawnych we wyznaczonych przystanków
Timetable
Fahrplan Rozkład jazdy |
Timetable line 981 (from 12 Dec 2021 to 10 Dec 2022) |
Frequency
Takt Częstotliwość |
Monday to friday
Montag-Freitag | Dni powszednie 04:30 - 06:00 🕑 30 min* | 60 min 06:00 - 17:30 🕑 10 min* | 30 - 60 min 17:30 - 20:00 🕑 20 min* | 60 min 20:00 - 22:30 🕑 30 min* | 90 min |
Saturday
Sonnabend | Soboty 06:30 - 09:30 🕑 30 min* | 90 min 09:30 - 15:30 🕑 20 min* | 60 min 15:30 - 22:30 🕑 30 min* | 120 min |
Sundays and holidays
Sonn- und Feiertag | Niedziele i święta 06:30 - 22:30 🕑 30 min* | 120 min * Ⓗ Kopernikusstraße ⇄ Ⓗ Beckmannstraße + Ⓗ Hamburger Straße (Bus 980+981) |
Vehicles
Fahrzeuge Wagony |
NL 243 CNG / Lion's City CNG
♿
NG 313 CNG / Lion's City G CNG ♿ |
Journey time
Fahrzeit Czas trwania |
42 min |
Total length
Linienlänge Długość linii |
13.6 km |